ACB gecertificeerde Legal Family Mediators

ACB gecertificeerde Legal Family Mediators

Hieronder treft u een lijst met contactgegevens aan van Nederlandse ACB gecertificeerde Legal Business Mediators die toestemming hebben gegeven voor publicatie van hun gegevens op de ACB website.

Mr. C. Bode | Lia
NL - Maastricht, Utrecht

c.bode@scheidenmetjehart | bode@teamnotarissen.nl | www.Scheidenmetjehart.nl | www.teamnotarissen.nl 

Assessment maart 2015 (IMI certified mediator, ACB gecertificeerde Legal Family Mediator)

Mr. H.G.M. Daemen | Bert 
NL - Oosterhout         
daemen@notarisdaemen.nl |  www.notarisdaemen.nl               

      Assessment juni 2015

Mr. S. Blom-Visser | Stella
NL - Zoetermeer
stella.blom@i4mediation.nl | www.i4mediation.nl 

Assessment  oktober 2015

Mr. C.V.M. Glas-Ruitenberg | Cindy 
NL - Noord-Holland Noord 
cindy@glas-mulder.nl  

Assessment  november 2015

Mr. L. Hoornweg | Leon 
NL - Amsterdam 
leon@schonewille-schonewille.com | www.schonewille-schonewille.com

Assessment  december 2015

Mr. A.B. van Rijn | Annet 
NL - Heerlen, Maastricht en Sittard   
info@2settle-legalmediation.nl | www.2settle-legalmediation.nl

Assessment  december 2015
 

Dr. mr. F. Schonewille | Fred 
NL - Amsterdam, Apeldoorn, Utrecht, Deventer
fred@schonewille-schonewille.com | www.schonewille-schonewille.com

 eqp december 2013* (IMI certified mediator, ACB gecertificeerde Legal Family Mediator).



*eqp: experience qualification path.